Naujienos

Umare atidarytas naujasis ekstruderis – veikiantis paminklas, Vytauto Samsono atminimui pagerbti

Įmonės įkūrėjas ir savininkas, Vytautas Samsonas, nuo pat įmonės įkūrimo buvo užsispyręs, vadovaudamasis savo vizija, užsibrėžęs tikslus, kuriems įgyvendinti negailėjo savo jėgų ir neskaičiuodavo darbo valandų. Dar pirmaisiais įmonės įkūrimo metais prekiaudamas tik polietileno žaliava, turėjo planą pradėti ir plėvelės gamybą. Įsigyti ekstruderio aparato tuo metu dar negalėjo, nes tam buvo reikalingos didelės investicijos. Tačiau tai jo nesustabdė, ekstruderio aparatas Umare vis tiek „atsirado“. Vytautas Samsonas nusprendė ekstruderį pagaminti savo gamykloje, su savo technikų komanda. Pačių pagamintas ekstruderis puikiai veikia ir tarnauja iki šiol. Tai mus išmokė sprendimų ieškoti „iš visų pusių“, neapsiriboti standartais ir neapriboti savęs.

Šiandien Umarui vadovauja Vytauto Samsono dukra Milda Samsonaitė. Ilgamečiai darbuotojai sako, kad ji tęsia tėčio darbus, turi tokį patį požiūrį į verslą. Umaras nenustoja plėstis, nuolatos plečia savo gaminamų produktų pasiūlą, plečia sandėliavimo ir gamybos patalpas. Žinoma, didesniems pajėgumams reikalingi ir nauji gamybiniai įrengimai. Vadovaujantis jau turima sėkminga patirtimi, savininkė Milda Samsonaitė nepabijojo sekti tėčio pavyzdžiu ir su savo profesionalių darbuotojų komanda gamybinį įrengimą– ekstruderį nusprendė gaminti Umare. Šiandien darbai baigti ir ekstruderio įrengimas sėkmingai pradeda gaminti polietileno plėvelę.

Milda šį ekstruderio aparatą skiria tėčiui, Vytautui Samsonui atminti, už jo nepamirštamus darbus ir įkvėpimą.


IN MEMORIAM

„Mirtis per silpna sunaikinti prisiminimus ir paliktą šviesą. Šviesa pasilieka širdyse bei įgyvendintuose gyvenimo projektuose.“