Apie įmonę

KAS MES ESAME?

UAB Umaras yra viena iš stambiausių polietileno plėvelių gamintojų Baltijos šalyse, sukaupusi jau daugiau kaip 28-erių metų patirtį. Įmonė nuolatos auga ir plečiasi, efektyviai dirba kurdama naujus produktus atliepdama į klientų poreikius, investuodama į šiuolaikiškus įrenginius, ieškodama žalesnių gamybos bei taršos mažinimo sprendimų.

Esame lankstūs, vertiname partnerystę bei patikimumą, nebijome pokyčių ir nuolatos stengiamės tobulėti. Iššūkiai mus veda į priekį ir primena, kad nuolatinis mokymąsis, disciplina ir ilgalaikės partnerystės su klientais yra sėkmingo verslo pagrindas.

MŪSŲ VERTYBĖS

Asset 5
Kokybė
tvarumas
Tvarumas
Asset 4
Aplinkosauga
Taršos
prevencija
Asset 7
Kliento
poreikiai

INVESTICIJA Į INOVACIJAS

Investuojame į naujausias technologijas, kurios suteikia galimybę gaminti aukščiausios kokybės produkciją bei atliepti rinkos poreikius pradedant naujos kartos gaminių gamybą. Umaras investicijos skirtos nuolatinei plėtrai ir vystymuisi, technologiniams inovatyviems mechanizmams. Nuolatinės investicijos užtikrina didesnę rinkos dalį ir padidina gamybos pajėgumus 10 – 20 %.

Suprasdami konkurenciją, eksporto svarbą, ir plėtimąsi naujose rinkose, stengiamės būti viena koja priekyje konkurentų. Mūsų plėtra svarbi ne tik mūsų regiono, bet ir visos šalies augimui.

MŪSŲ DARBUOTOJAI

Įkūrus įmonę joje dirbo 3 darbuotojai, šiandien įmonėje dirba 203 darbuotojai. Kiekvienas iš jų puikiai žino kokį svarbų indėlį įdeda į įmonės augimą ir auga kartu su ja. Spartus ekonomikos vystymasis, konkurencijos augimas ir technologijų modernizacija kelia standartų kartelę tiek įmonei tiek jos darbuotojams.

Įmonėje dirba jaunatviški, iniciatyvūs, ambicingi įvairių sričių specialistai. Darbuotojai drąsiai siūlo savo idėjas novatoriškiems projektams, yra įtraukiami į procesus ir padeda pasiekti užsibrėžtus aukštus tikslus. Skatiname savo darbuotojus toliau gilinti žinias ir tobulėti savo srityje, vertiname atsidavimą ir lojalumą kompanijai.

Siekdama savo įmonėje turėti geriausius darbuotojus, UAB „Umaras“ palaiko ryšius su Lietuvos universitetais, dalyvauja Karjeros centrų organizuojamuose renginiuose, vykdo profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo programas, žmogiškųjų resursų plėtrą.

KOKYBĖ

Įmonė skiria didelį dėmesį produktų kokybei. 2011 m. birželio 2 dieną įmonės kokybės valdymo sistema sertifikuota ir atitinka kokybės vadybos – LST EN ISO 9001, aplinkosaugos vadybos – LST EN ISO 14001 ir geros gamybos praktikos – LST EN 15593 standartų reikalavimus.

2018 metais įmonė sertifikuota pagal visuotinį maisto saugos standartą „BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials“ ir 2021 metais gautas AA įvertinimas.

SERTIFIKATAI

Asset 2 4
BRC
sertifikatas
Asset 2 4
ISCC
PLUS
Asset 2 4
LST EN
15593
Asset 2 4
LST EN
ISO 9001
Asset 2 4
LST EN
ISO 14001
Asset 2 4
Vadybos sistemos
politika