X

Stretch plėvelė

Tvirta ir kokybiška plėvelė – nepamainoma priemonė, norint supakuoti ir paruošti įvairiausius daiktus sandėliavimui arba transportavimui. Ieškote, kur įsigyti itin patvarių pakavimo medžiagų? UAB „Umaras“ asortimente rasite kokybiškiausias plėveles už prieinamą kainą. Mes galime pasiūlyti Umapack stretch hood arba įprastą stretch plėvelę, su kuria saugiai ir patogiai supakuosite visus norimus gaminius. Pasirūpinkite savo gaminių įpakavimu jau šiandien!

Pasirinkimo galimybės

UAB „Umaras“ siūlo 2 rūšių tamprias pakavimo plėveles:

  • Įprasta stretch plėvelė dažniausiai naudojama pakuojant gaminius sudėtus ant palečių. Taip pat ją puikiai pritaikysite norėdami supakuoti įvairių rūšių durpes. Ši pakavimo plėvelė yra daugiasluoksnė, itin patvari, todėl pakavimo metu neplyšta. Be to, ji stabilizuota taip, kad būtų nepaveikiama UV spindulių, kurie gali pažeisti pakuotės viduje esančius produktus.
  • Umapack stretch hood plėvelė yra labai universali, ji gali būti pritaikoma įvairiose verslo srityse: žemės ūkio, statybų pramonėje, kai produktai yra pakuojami plėvelės aptempimo metodu. Šis metodas užtikrina aukščiausios kokybės produktų supakavimą. Nors ši plėvelė gali būti pritaikoma įvairiose pramonės srityse, bene dažniausiai ji yra naudojama norint supakuoti trąšas, durpes, blokelius statyboms.

Skirtingiems produktams – skirtingi, specialiai pritaikyti pakavimo plėvelės parametrai. Įprasta stretch plėvelė gali būti skaidri, baltos arba juodos spalvos. Ji yra 500 m pločio ir nuo 17 iki 30 µ storio. Tuo tarpu, Umapack hood plėvelė, skirta pakavimui, gali būti gaminama su spauda, jos spalva dažniausiai yra skaidri, tačiau atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus, gali būti pagaminamos kitos spalvos plėvelės. Umapack stretch hood pakavimui skirtos medžiagos perimetras gali būti nuo 1500 mm iki 6200 mm, o storis – nuo 60 iki 200 µ.

Sunku apsispręsti, kuri prekė Jūsų atveju būtų tinkamiausia? Profesionali UAB „Umaras“ komanda yra pasiruošusi suteikti konsultacijas ir atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Kaip vyksta pakavimo procesas?

Stretch plėvelės yra itin tamprios, ši savybė leidžia produktus supakuoti greitai ir nesudėtingai. Aptempimo plėvele procesas yra pradedamas, kai pakavimo medžiaga atkerpama. Po šio atkirpimo suformuojama viršutinė siūlė, kuri vėliau kruopščiai užsandarinama.

Atlikus šiuos veiksmus, pakavimo medžiaga užmaunama ant norimo supakuoti daikto ar krovinio. Krovinys aptraukiamas plėvele įvairiomis kryptimis, nes šios tamprios plėvelės turi unikalų gebėjimą trauktis tiek horizontalia, tiek vertikalia kryptimi.

Tvirta bei kokybiška pakavimo medžiaga savo savybes geriausiai atskleidžia tuomet, kai reikia greitai ir saugiai supakuoti Jums svarbius produktus. Mes atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus ir siūlome tik aukštos kokybės medžiagas, kurios leistų tinkamai supakuoti norimus daiktus, paruošti juos sandėliavimui bei transportavimui.