Naujienos

Pradėta UAB Umaras technologų sukurtos, perdirbamos Mildflex® barjerinės plėvelės maišelių gamyba

  • Rinkoje nuolatos matome vykstančius pasikeitimus polietileninių pakavimo produktų gamybos sferoje, dauguma gamintojų stengiasi pasiūlyti kuo daugiau naujų produktų, kurie būtų draugiški aplinkai, tačiau ne visada tai yra lengvai įgyvendinama.

    Tačiau, UAB Umaras technologams pavyko sukurti formulę, kaip maisto pakavimui naudojamą barjerinę plėvelę galima padaryti perdirbamą. „Metus trukęs procesas atnešė vaisių, birželio mėnesį gavome patvirtinantį sertifikatą iš Plastiko Technologijų Instituto AIMPLAS, kad Mildflex® plėvelės maišeliai atitinka polietileno produktų perdirbimo klasę RecyClass C. Tai didelis pasiekimas, nes iki šiol, dar rinkoje nebuvo barjerinės plėvelės pakuočių, kurios būtų perdirbamos, tad didelis džiaugsmas dėl pasiekto tikslo, dar vieno žingsnio į priekį tiek mūsų įmonei tiek visai polietileno pakuočių gaminių rinkai.

    Žengti tokį žingsnį mus pastūmėjo keletas priežasčių. Vienas iš variklių, padedančių nuolatos tobulėti -reiklūs ir į priekį žiūrintys klientai, kita, be galo mums svarbi paskata – mūsų pačių atsakomybė už mūsų veiksmus gamtai, atsakomybė dėl ateities, gamtos saugojimo. Norime būti ne tik stipriausi rinkoje savo siūloma produkcija, bet ir rodyti pavyzdį kitiems, kad verslas be atsakomybės tiesiog neturi ateities.

    Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo daug Umaro darbuotojų, nuo technologų, vadovų iki administracijos darbuotojų, kurie taip pat galėjo įdėti savo indėlį, pasidalinti patirtimi ir žiniomis, klientų poreikiais. Šis įvykdytas projektas tai tik dar vienas žingsnis į priekį, dar vienas pasiektas tikslas, tačiau tokių turėsime dar ne vieną, mūsų tikslai dideli, o jų siekiame uoliai dirbdami.“ pasakojo UAB Umaras generalinė direktorė Milda Samsonaitė.