Naujienos

Skaidri plėvelė

Kokybiškos pakavimo medžiagos padės nuo mechaninių pažeidimų apsaugoti net pačius trapiausius gaminius. Tokiems gaminiams, kaip maisto prekės, birūs produktai, pramoninės paskirties daiktai dažnai reikia, kad jų išorė nebūtų paslėpta, gana aiškiai matytųsi, o tuo pačiu išlaikytų savo tvirtumą. Būtent tai gali padėti padaryti skaidri plėvelė. UAB „Umaras“ siūlo didelį skaidrių plėvelių asortimentą, kuris atitiks kiekvieno ieškančio tvirtų pakavimo medžiagų, poreikius.

Skaidrių plėvelių asortimentas

UAB „Umaras“ siūlo platų skaidrių plėvelių asortimentą. Šiuo metu galite pasirinkti tokias plėveles:

Maisto produktų plėvelės

Norite, kad Jūsų maisto produktų gaminiai būtų ne tik itin tvirtai supakuoti, bet ir puikiai matytųsi? Tuomet skaidri plėvelė – tinkamas pasirinkimas. Su ja supakuoti maisto gaminiai išsaugos visas naudingas medžiagas, galės būti apžiūrimi iš visų pusių, bus apsaugoti nuo išorinių pažeidimų.

Strech skaidri plėvelė

Umapack strech hood arba įprasta strech plėvelė patiks norintiems supakuoti durpes, gaminius, kurie yra dedami ant palečių. Šios medžiagos ant produktų užtempiamos specialiu būdu, kuris neleidžia susidaryti nereikalingiems plyšiams, nelygumams.

Laminuotos plėvelės

Laminuota, skaidri plėvelė skirta maisto ir kitokių, pavyzdžiui, birių, skystų, aromatinių produktų pakavimui. Skirtingo storio bei pločio laminuotos plėvelės pasižymi universalumu bei aukšta kokybe.

Skaidri, nuo šilumos susitraukianti plėvelė Packlux Termo Extra pagaminta iš polietileno medžiagos, kuri susitraukia padidinto stiprumo šilumoje. Tokia plėvelės savybė leidžia ją efektyviai pritaikyti vaisvandenių, alkoholio butelių bei kitų prekių pakavime.

Skaidri plėvelė yra puikiai permatoma, svarbu atkreipti dėmesį ir į kitus aspektus. Tokia skaidri plėvelė pagaminta iš skirtingo storio polimerinių membranų, kurios išsidėsčiusios arti viena kitos. Dėl tokios sandaros, ji yra atspari vandeniui bei kitiems skysčiams, tačiau iš dalies pralaidi drėgmei bei deguoniui. Taigi joje supakuoti produktai nesudžius, nes gaus papildomos drėgmės iš išorės. Taip pat į šią plėvelę supakuoti maisto produktai šaldiklyje nesulips.

Jeigu pakuojate maisto produktus, nepamirškite pasidomėti apie migraciją. Migracija – polimerinių medžiagų skverbimasis į maisto gaminius. Skaidri plėvelė šiais polimerais gali pagerinti daiktų atsparumą smūgiams ar šalčiui, tačiau per didelis jų kiekis gali pakenkti. UAB „Umaras“ parduodama skaidri plėvelė, skirta maistui, turi specialius sertifikatus, kurie įrodo jos tinkamumą sąlyčiui su maisto gaminiais.

Estetiška išvaizda, atsparumas mechaniniams pažeidimams bei didelis tvirtumas – tokios savybės būdingos mūsų siūlomai plėvelei. Tinkamai parinkta skaidri plėvelė padės pamiršti, ką reiškia išsibarstę, pažeisti, sugedę produktai.