X

Maišeliai

Šiandien polietileniniai maišeliai yra neatsiejama vartojimo kultūros dalis. Jie užtikrina patogesnį prekių ir produktų pernešimą, efektyvesnius sandėliavimo procesus. Dėl maišelių talpumo ir tvirtumo, viduje esančio turinio apsaugos nuo aplinkos poveikio (drėgmės, dulkių) bei galimybės juos panaudoti dar kartą, šie UAB „Umaras“ gaminiai yra itin populiarūs.

Neabejotina, kad šiuolaikinė pramonė, besaikis vartojimas turi įtakos Žemės ekosistemai. Vis dažniau susimąstoma, kas yra geriau – popierinė ar plastikinė pakuotė. Populiaru teigti, kad plastikiniai maišeliai aplinkai kenkia labiau nei popieriniai, tačiau vieno popierinio maišelio pagaminimui sunaudojama daugiau energijos nei gaminant ar perdirbant standartinį plastiko maišelį.

Maišelių gamyba

Gaminant maišelius UAB „Umaras“ naudoja plėvelę, pagamintą iš žemo arba aukšto tankio polietileno. Svarstant, kokią medžiagą ar gamybos technologiją pasirinkti, visuomet atsižvelgiama į individualius užsakovo poreikius, verslo specifiką ir gaminamos pakuotės paskirtį. Platus gaminių asortimentas kiekvienu atveju leidžia pasirinkti labiausiai tinkamas pakuotes.

Plastikiniai maišeliai, pagaminti mūsų įmonėje, yra ne tik pritaikyti įvairioms pramonės šakoms (maisto pramonei, žemės ūkiui, statybų sektoriui ir t.t.), bet ir pasižymi itin aukšta kokybe. UAB „Umaras“ laikosi visų šiuolaikinių reikalavimų ir standartų plastikinių pakuočių gamyboje bei atsakingai rūpinasi savo produkcijos kokybe, todėl gali pasiūlyti reprezentatyviai atrodančius, skirtingų dydžių ir spalvų, patvarius gaminius.

Polietileniniai įdėklai, uždangalai

Įdėklai į konteinerius, polipropileninius bei popierinius maišus ar kartonines dėžes skirti birių medžiagų fasavimui. Dėl specialios sudėties, tokie maišai ar maišeliai gali būti perdirbami kartu su polipropileniniais didmaišiais. Šie polietileniniai maišai pasižymi padidintu atsparumu mechaniniams pažeidimams, nes gali būti sutvirtinti šoninėmis siūlėmis, papildoma arba trikampe dugno siūle.

Paprasti ar termo susitraukiantys uždangalai yra skirti apsaugoti gaminius nuo išorinio aplinkos poveikio. Šie maišai klientus pasiekia sudėti į PE maišus arba apvynioti PE plėvele, kartoninėse dėžėse arba rulonuose, sukrautuose ant medinių padėklų.

Maišai durpėms pakuoti

Ūkio sektoriuje dažnai naudojami 100-300 litrų didmaišiai bei maišeliai, skirti durpių pakavimui, yra gan tvirti (storis iki 150 μ), jie gaminami iš daugeliui chemikalų atsparios plėvelės. Esant poreikiui, maišeliai gali būti perforuoti. Plėvelė, iš kurios gaminami maišai durpėms, yra skaidri, balta, dvispalvė (baltai juoda) arba pagal kliento pageidavimą. Taip pat gali būti su fleksografine spauda. Užsakovų patogumui, maišai pakuojami kartoninėse dėžėse arba rulonuose. Jie būna sudėti į PE maišus arba apvynioti PE plėvele ir sukrauti ant medinių padėklų.