Naujienos

Maišeliai

Šiandien polietileniniai maišeliai yra neatsiejama vartojimo kultūros dalis. Jie užtikrina patogesnį prekių ir produktų pernešimą, efektyvesnius sandėliavimo procesus. Dėl maišelių talpumo ir tvirtumo, viduje esančio turinio apsaugos nuo aplinkos poveikio (drėgmės, dulkių) bei galimybės juos panaudoti dar kartą, šie UAB „Umaras“ gaminiai yra itin populiarūs.

Neabejotina, kad šiuolaikinė pramonė, besaikis vartojimas turi įtakos Žemės ekosistemai. Vis dažniau susimąstoma, kas yra geriau – popierinė ar plastikinė pakuotė. Populiaru teigti, kad plastikiniai maišeliai aplinkai kenkia labiau nei popieriniai, tačiau vieno popierinio maišelio pagaminimui sunaudojama daugiau energijos nei gaminant ar perdirbant standartinį plastiko maišelį.

Polietileniniai įdėklai, uždangalai

Įdėklai į konteinerius, polipropileninius bei popierinius maišus ar kartonines dėžes skirti birių medžiagų fasavimui. Dėl specialios sudėties, tokie maišai ar maišeliai gali būti perdirbami kartu su polipropileniniais didmaišiais. Šie polietileniniai maišai pasižymi padidintu atsparumu mechaniniams pažeidimams, nes gali būti sutvirtinti šoninėmis siūlėmis, papildoma arba trikampe dugno siūle.

Paprasti ar termo susitraukiantys uždangalai yra skirti apsaugoti gaminius nuo išorinio aplinkos poveikio. Šie maišai klientus pasiekia sudėti į PE maišus arba apvynioti PE plėvele, kartoninėse dėžėse arba rulonuose, sukrautuose ant medinių padėklų.