Naujienos

Laminavimo plėvelė

Laminuota, skaidri plėvelė yra skirta maisto ir kitų, birių, skystų bei aromatinių produktų pakavimui. Įvairių dydžių ir storių plėvelės pasižymi aukšta kokybe bei plačiomis panaudojimo galimybėmis. Ieškote kokybiškos ir patvarios laminavimo plėvelės? Tuomet kreipkitės į mus!

UAB „Umaras” Jums pasiūlys ne tik laminavimo plėvelę, bet ir kitas reikalingas įvairių produktų pakavimo medžiagas. Mes siekiame užtikrinti, kad Jūsų gaminiai turėtų pačią kokybiškiausią pakuotę.

Skirtingiems poreikiams – skirtinga laminavimo plėvelė

Atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento poreikius, gaminamos įvairios paskirties, skirtingų matmenų ar dizainų laminavimo plėveles:

  • „FLOW PAK“ – maisto ir kitų pramoninių produktų (buitinės chemijos, trąšų, kraiko ir kt.) pakavimui.
  • Vidutinio barjero – pramoninių produktų pakavimui, naudojant vakuumo technologiją.
  • Vidutinio ir aukšto barjero – maisto produktų pakavimui dujinėje aplinkoje arba vakuume.
  • Karštam laminavimui – skaidri, tinkama sąlyčiui su maistu; gali pasižymėti nerasojimo, lengvo atplėšimo savybėmis.
  • Giliam užšaldymui – skaidri arba pasirinktos spalvos; galimas užšaldymas iki -40 °C.
  • Tolimesniam konvertavimui – vėlesniam laminavimui su PE, PP, PET ir kitais substratais.

Aukštos kokybės laminavimo plėvelė gali būti saugiai naudojamos įvairių maisto produktų pakavimui. Mūsų asortimente yra specialių pasiūlymų žuvies pramonės atstovams. Tai laminuotos juostos su spauda bei laminuoti maišeliai su šoninėmis siūlėmis skirti žuvies pakavimui.

Plėvelių parametrai

Laminavimo plėvelė gali būti įvairių matmenų, priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. Didelis skirtingų rūšių plėvelių parametrų pasirinkimas leidžia jas panaudoti laminuojant pačius įvairiausius gaminius – tiek mažesnius, tiek didesnius.

Laminavimo plėvelės supakavimas

Parduodama UAB „Umaras“ produkcija yra supakuojama atsižvelgiant į individualius užsakovų reikalavimus, taip pat į tai, kokią pakavimo įrangą jie planuoja naudoti. Plėvelės gali būti susukamos ant kartoninių ričių, papildomai apvyniojamos itin tvirta PE juosta bei sukraunamos ant medinių padėklų.

UAB „Umaras” siūlo pačias kokybiškiausias pakavimo medžiagas už visiems prieinamą kainą. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti platų gaminių asortimentą, tenkinantį skirtingų pramonės šakų atstovų keliamus specifinius reikalavimus. Pasirūpinkite, kad Jūsų gaminiai būtų tvirtai supakuoti, nes tai leis užtikrinti saugų jų sandėliavimą bei efektyvų transportavimą.