X

Pakuočių gamyba

Kas gali apsaugoti gaminį geriau negu itin tvirta bei kokybiška pakuotė? UAB „Umaras“ atliekama pakuočių gamyba užtikrins, kad visi Jūsų gaminiai būtų apsaugoti pačios aukščiausios rūšies pakuotėmis. Mūsų vykdomos veiklos kokybę patvirtina įvairūs sertifikatai, pavyzdžiui, LST EN ISO 9001:2008. Todėl pažadame, kad kiekvienas klientas čia ras visus jo lūkesčius atitinkančias pakuotes. Efektyvi, patikima bei sparti pakuočių gamyba – tik pas mus.

Gaminamų pakuočių rūšys

UAB „Umaras“ kiekvienas ras sau tinkančią pakuotę. Šiuo metu pakuočių gamyba koncentruojasi ties šiomis kategorijomis:

Pramoninė. Pramoninių pakuočių gamyba suteiks galimybę itin efektyviai apsaugoti įvairius pramonės gaminius, pavyzdžiui didelės apimties produktus. Juk dažnai šiuos gaminius yra ypač sunku supakuoti. Todėl nevarkite su nepatogiomis pakuotėmis – pasirinkite mūsų gaminius.

Maisto pramonės. Maisto pramonės pakuočių gamyba reikalauja išskirtinio dėmesio. Juk daugelis maisto produktų yra gana greitai gendantys. Būtent nuo gedimo bei pašalinių aplinkos trukdžių apsaugos tvirtos pakuotės, pavyzdžiui, skirtos biriems produktams ir netgi krabams bei kitiems šaldytiems gaminiams.

Pakuotė su spauda. Mes gaminame ne tik įprastines pakuotes, bet ir didelę reikšmę suteikiame pakuočių su spauda produktams. Tinkamai parinkta spauda ne tik suteiks gražesnį estetinį vaizdą, bet ir patrauks daugiau pirkėjų dėmesio.

Statybų sektoriui. Šio sektoriaus pakuočių tvirtumas atitiks kiekvieno kliento lūkesčius. Statybų srities gaminius, pavyzdžiui, smėlį, žvyrą ar kitus birius produktus, supakuoti itin sudėtinga. Siekiate tai padaryti be vargo? Padėsime išsirinkti tinkamą pakuotę.

Sertifikuotos plėvelės. Specialiai pritaikytos plėvelės įvairius produktus apsaugos nuo išorinių pažeidimų.

Tolimesniam konvertavimui. Tolimesniam konvertavimui skirtos plėvelės padės įlaminuoti įvairios paskirties daiktus.

Žemės ūkiui. Statote šiltnamį? Užsiimate kitais žemės ūkio darbais? Tuomet neišsiversite be žemės ūkiui skirtų pakuočių bei plėvelių, tarp kurių rasite plėveles šiltnamiams ar šienainiui.

Didelis dėmesys – aplinkos saugojimui

UAB „Umaras“ pakuočių gamyba ne tik atitinka aukščiausius standartus, bet ir prisideda prie aplinkos saugojimo. Nuo 2016 m. birželio mėn. įmonė pradėjo naudoti atsinaujinančių energijos išteklių gaminamą elektros energiją. Tokiu būdu mūsų produktų gamyba ne tik nekenkia aplinkai, bet ir prisideda prie jos tausojimo.

Ilgalaikė patirtis

Mūsų pakuočių gamyba yra vykdoma nuo 1993 metų, todėl galime pasigirti itin didele patirtimi. Ši patirtis užtikrina aukštą prekių kokybę bei savo srities profesionalų darbą, kuris nepaliks abejingų klientų. Mes išmanome naujausias gamybos technologijas bei naudojame pačias kokybiškiausias žaliavas.

Pakuočių gamyba – atsakingas darbas, nes tik tinkamai pagamintos bei parinktos pakuotės suteiks visapusišką produktų apsaugą. Tik tinkamai apsaugoti produktai išlaikys savo prekinę išvaizdą bei bus saugiai sandėliuojami ar transportuojami.