X

Pakavimas

Pakavimas – tai vienas atsakingiausių etapų produktų tiekimo grandinėje, nes jis lemia, kokios būklės produktas pasieks galutinį vartotoją. Kokybiškas daiktų, siuntų, maisto bei pramonės produktų pakavimas gali padėti apsaugoti juos nuo neigiamo aplinkos poveikio, palengvinti sandėliavimo bei transportavimo darbus. UAB „Umaras“ darbuotojai, atsižvelgę į skirtingus klientų pageidavimus, gali pasiūlyti standartines arba individualius poreikius tenkinančias pakavimo medžiagas už optimalią kainą.

Siekiame, jog platus UAB „Umaras“ pakavimo prekių asortimentas atitiktų kiekvieno kliento poreikius, todėl siūlome pakuotes tokiems sektoriams:

  • Maisto pramonės. Ieškote patvarių medžiagų, kuriose galėtų būti pakuojami maisto produktai? Tam puikiai tinka specialiai maisto pramonei pritaikytos pakavimo medžiagos. Mūsų siūlomi gaminiai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, turi reikalingus sertifikatus, patvirtinančius pakuočių sąlyčio su maistu galimybę.
  • Žemės ūkio. Užsiimate žemės ūkio darbais? Jums pravers talpūs, sandarūs maišai durpėms arba dirvožemiui. Žemės ūkio sektoriui galime pasiūlyti ir kitas, ne mažiau tvirtas medžiagas iš polietileno, pavyzdžiui, plėveles šiltnamiams, mulčiavimui, šienainio pakavimui, siloso tranšėjoms.

Įvairioms pramonės šakoms galime pasiūlyti ne tik standartines, veiklos sritį atitinkančias pakuotes iš polietileno, bet ir individualius jų apipavidalinimo sprendimus su spauda.

Aplinkai draugiški gamybos procesai

UAB „Umaras“ nuo 2016-ųjų metų gamybai ir kitai įmonės veiklai naudoja atsinaujinančių energijos išteklių gaminamą elektros energiją. Naudojantis šia energija gamybos procesai atliekami dar šiuolaikiškiau, kokybiškiau, taip pat prisidedama prie aplinkos, kurioje vykdoma veikla, tausojimo. Panaudotų pakavimo medžiagų išmetimas bei gamtos tarša yra glaudžiai susiję tarpusavyje. Norite ne tik efektyviai supakuoti įvairias prekes, bet ir prisidėti prie gamtos tausojimo. Mūsų atliekamas pakavimas turi aplinkosaugos vadybos LST EN ISO 14001:2005 sertifikatą.

Visos UAB „Umaras“ siūlomos pakavimo medžiagos atitinka aukščiausius kokybės standartus. Šie standartai yra patvirtinti specialiais sertifikatais, pavyzdžiui, kokybės vadybos sertifikatu LST EN ISO 9001:2008 bei geros gamybos praktikos sertifikatu LST EN ISO 15593:2008.

Pakavimo medžiagos

Kokybiškas įvairių produktų pakavimas bei su juo susiję darbai gali būti atliekami naudojantis tik šiuolaikiška ir modernia įranga. Būtent tokią įrangą mūsų įmonė įsigijo vykdomo projekto, kuriuo buvo siekiama plėsti gamybinę bazę, metu. Šis projektas suteikė galimybę įsigyti modernią fleksografinės spaudos mašiną, 7 sluoksnių barjerinės plėvelės gamybos liniją. Galima teigti, jog aukšto lygio pakavimas yra neatsiejamas nuo šiuolaikiškos techninės įrangos panaudojimo.

Įvairiems produktams pritaikytos polietileninės pakuotės palengvins pakavimo darbus. Supakuokite savo gaminius greitai ir sklandžiai! Plataus asortimento pakavimo medžiagos, tvirčiausios žaliavos bei didelis dėmesys ne tik klientams, bet ir gamtos apsaugai.