X

Maišelių gamyba

Kokybiški polietileniniai maišeliai yra skirti įvairios produkcijos fasavimui, maisto produktų ir pramoninių prekių pakavimui. Jie padeda apsaugoti įvairios paskirties daiktus, produktus sandėliavimo ir transportavimo metu. UAB „Umaras“ siūlo platų pakavimui skirtų gaminių pasirinkimą – tai vakuuminiai daugiasluoksnės plėvelės maišeliai, laminuoti maišeliai, naudojami žuvies produktų ir jūros gaminių pakavimui, specialūs maišai durpėms, dirvožemiui, medžio granulėms pakuoti, įdėklai arba buteliniai maišai konteineriams.

Visų šių polietileninių maišelių gamybos procesai atliekami pasitelkiant naujausias technologijas ir kokybiškas medžiagas. Šios medžiagos bei modernios gamybos technologijos užtikrina, kad visi gaminami maišai išlaikytų net ir didelį birių produktų svorį, būtų atsparūs įvairiems išorinės aplinkos pažeidimams. Maišelių gamyba yra vykdoma atsižvelgiant į kiekvieno kliento reikalavimus. Tai patvirtina platus pakavimo prekių parametrų pasirinkimas ir įvairios jų pritaikymo sritys.

Skirtingų spalvų ir dydžių polietileniniai maišeliai

Skirtingiems poreikiams – skirtingų spalvų maišelių gamyba. Pasirinktos spalvos ir individualiai pritaikyti dizainai padės atskirti produkciją, taip pat atliks estetinę funkciją – tinkamai reprezentuos Jūsų prekinį ženklą. UAB „Umaras“ gali pasiūlyti specialiai Jums sukurtus maišelius, įvairiausių spalvų pakavimo medžiagas. Maišelių gamyba yra orientuota į individualius Jūsų poreikius, verslo specifiką bei rinkos situaciją – tai puikus sprendimas ieškantiems išskirtinių pakuočių savo produkcijai.

Maišeliai iš polietileno gali būti nuo 80 iki 2000 mm pločio, o su klostėmis net iki 3000 mm. Jų storis gali svyruoti nuo 25 iki 200 µ. Norimo ilgio, pločio bei storio pakavimo medžiagos gali būti gaminamos, atsižvelgiant į individualius reikalavimus, todėl maišelių gamyba atitinka net išrankiausių klientų lūkesčius.

Polietileninių maišelių pritaikymo sritys

Polietileniniai maišeliai dažnai pastebimi parduotuvėse, kadangi į juos labai patogu dėti birius produktus. Tokiuose maišeliuose esantys maisto produktai apsaugojami nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių – drėgmės, dulkių ar purvo. Vis dėlto mūsų maišelių gamyba neapsiriboja tik maisto pramonės šaka. Platų gaminių asortimentą sudaro įvairios paskirties maišeliai: vakuuminiai maišeliai, laminuoti, papildomai sutvirtinami šoninėmis arba dugninėmis siūlėmis, taip pat lengvai įtiesiami į skirtingo dydžio konteinerius.

Dėmesys aplinkosaugai

Mūsų siūlomi polietileniniai maišeliai ir visa jų gamyba yra orientuota į gamtos išsaugojimo svarbą. Dėl šios priežasties polietileniniai maišeliai yra gaminami tik iš specialių, kokybiškų medžiagų. Šios medžiagos nesunkiai, kartu su polipropileniniais didmaišiais, gali būti perdirbamos ir panaudojamos kitų pakavimo prekių gamybai.

Vakuuminiai maišeliai

Taikymo sritys

Daugiasluoksnės plėvelės maišeliai, skirti maisto produktų pakavimui vakuume ir dujinėje aplinkoje (MAP). Priklausomai nuo pakuojamo produkto, vakuuminių maišelių gali būti: ko-ekstruziniai (PA/PE, PA/EVOH/PE) arba laminuoti (PET+PE, OPA+PE, PET+PE/EVOH/PE, OPP+PE ir kt).

Maišeliai skirti mėsos produktų, rūkytos ar šaldytos žuvies, sūrio ir pieno produktų pakavimui, konditerijos gaminiams, pusfabrikačiams.

Išskirtinės savybės

Vakuuminiai maišeliai apsaugo produktus nuo deguonies bei vandens garų poveikio, drėgmės netekimo ir įvairių mechaninių pažeidimų. Tai padeda prailginti maisto produktų galiojimo laiką, išsaugoti jų šviežumą ir gerą išvaizdą. Šie maišeliai yra labai patvarūs ir skaidrūs. Jie padeda išsaugoti šviežų maisto produktų aromatą, kuris dėl tvirto kvapo barjero bei maišelių sandarumo visiškai nepatenka į aplinką. Vakuuminius maišelius naudoti labai paprasta ir patogu, kadangi jie yra puikiai užlydomi net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Spalva

Skaidri arba pagal kliento pageidavimus.

Parametrai

Plotis (mm): nuo 100 iki 600

Ilgis (mm): nuo 100
Storis (μ): nuo 50 iki 200

Spauda

Juosta – 8 spalvų vienpusė spauda iki 1270 mm pločio

Patvirtintas leidimas naudoti kontakte su maisto produktais