X

Pramoninių šiltnamių plėvelės

Tinkamai įrengti pramoniniai šiltnamiai suteiks puikią galimybę užsiauginti įvairiausių gėrybių. Norite užsiimti prekyba agurkais, pomidorais, braškėmis ar kitais produktais? Tuomet efektyviai įsirenkite pramoninį šiltnamį. Ieškote geriausių tokio šiltnamio dalių? Tuomet užsukite pas mus! UAB “Umaras” pasiūlys pačios aukščiausios kokybės plėveles, kurios tiks kiekvienam šiltnamiui.

Pramoninių šiltnamių plėvelė

Neribotos paskirties pramoniniai šiltnamiai sulaikys šilumą bei bus apsaugoti nuo nepageidaujamo išorės poveikio tik tada, kai bus uždengti kokybiška ir tvirta plėvele. Būtent tokia ir yra Agrolux plėvelė.

Mūsų siūloma Agrolux plėvelė atitiks kiekvieno kliento poreikius, nes joje yra įvairių naudingų priedų, kurie tik padidina šio gaminio funkcionalumą. Pramoniniai šiltnamiai, ypač šiltuoju metų laiku, yra nuolat veikiami saulės spindulių. Tiesioginiai saulės spinduliai padeda augti įvairioms daržovėms, vaisiams ar uogoms, tačiau per didelis jų kiekis augalus gali per daug išdžiovinti. Ši plėvelė turi specialius UV stabilizatorius, kurie užtikrina, jog nuo saulės poveikio nieko blogo neatsitiks nei augalams, nei plėvelei.

Pramoniniai šiltnamiai net ir rudenį bei žiemą yra nuolat šildomi. Tam, kad ši šiluma pasiektų visus auginamus augalus, reikia, jog ji būtų pasiskirsčiusi vienodai. Būtent tai ir padeda padaryti kokybiška Agrolux plėvelė.

Kaip prižiūrėti pramoninį šiltnamį?

Pramoniniai šiltnamiai dažniausiai yra skirti ne vien savo reikmėms, bet ir daržovių, vaisių bei kitų augalų pardavimui. Tam, kad prekyba sektųsi sklandžiai, svarbu užtikrinti, kad augalai augtų sveikai bei sparčiai. Būtent tai ir gali padėti padaryti tinkama šiltnamio priežiūra, kuri apima:

Tinkamos dangos parinkimą. Norite nebrangios ir nesunkiai uždengiamos dangos? Tuomet rinkitės polietileninę Agrolux plėvelę. Vis dėlto, jeigu siekiate, kad danga išsilaikytų labai ilgai, apgalvokite stiklo pasirinkimą. Taip pat pramoniniai šiltnamiai gali būti dengiami polikarbonatine danga, kuri yra gana šiuolaikiška, tačiau ypač brangi.

Kokybiškos karkasinės medžiagos

Pramoniniai šiltnamiai su mediniais rėmais yra gana pigūs bei nesunkiai pastatomi, todėl puikiai tiks pradedantiems ūkininkams. Gyvenate vėjuotame regione? Tuomet apsvarstykite metalinius rėmus, kurie tarnaus ne vienerius metus. Mėgstate paprastumą? Jums puikiai tiks plastikiniai rėmai, kurie dažniausiai naudojami arkiniuose šiltnamiuose.

Pramoniniai šiltnamiai su skirtingais rėmais tiks skirtingoms situacijoms, todėl svarbu žinoti, ką ir kokiu tikslu ketinate auginti.

Jeigu planuojate tame pačiame šiltnamyje metų metus auginti gėrybes, pasirūpinkite tvirtais pamataisbei taisyklinga šiltnamio konstrukcija. Pramoniniai šiltnamiai su tvirtais pamatais išsilaikys daug ilgiau bei bus atsparūs išoriniams pažeidimams.

Pramoniniai šiltnamiai išsaugos savo ilgaamžiškumą tik tuomet, jeigu jiems bus parinktos pačios geriausios medžiagos. Būtent tokios ir yra mūsų siūlomos polietileno plėvelės bei kiti gaminiai. Aukščiausia kokybė, prieinamos kainos ir profesionalus aptarnavimas – viskas vienoje vietoje. Tegul Jūsų pramoniniai šiltnamiai išaugina pačius skaniausius maisto produktus.